Biliardo Klubas “Entry” siūlo:
- aukščiausios kokybės biliardo įrangą parinktą profesionalų
- 14 pulo stalų, snukerio ir rusiško biliardo stalus
- draugišką ir paslaugų aptarnaujantį personalą
- barą ir platų tarptautinės virtuvės patiekalų asortimentą
- kondicionuojamas patalpas
- šiuolaikinę muziką
- sporto varžybų (futbolo, krepšinio, F1) transliacijas
- draugišką ir saugią atmosferą
Priimame išankstines rezervacijas, tel.: : +370 675 88856; +370 37 225430
Mums galima parašyti šiuo adresu: info@entry.lt

Biliardo klubas „Entry“, įkurtas dviejų Lietuvos pulo čempionų, savo veiklą pradėjo 2003 metais. Klubo aplinka, inventorius, veiklos strategija, kuriama taip, kad atitiktų ir išpildytų visus biliardo kaip aktyvaus laisvalaikio praleidimo ir kaip sporto šakos poreikius. Atidarant klubą buvo įrengti stalai atitinkantys pasaulinių biliardo federacijų reikalavimus.

„Entry“ vyraujanti jauki ir draugiška atmosfera, pačios aukščiausios kokybės inventorius (stalai, lazdos, rutuliai), kiekvienam apsilankiusiam biliardo mėgėjui ar profesionalui leidžia mėgautis ir pajusti šios sporto šakos subtilumą, siekti geresnių rezultatų.

Klube įrengta 14 amerikietiškojo (pulo) bei po vieną rusiškojo ir angliškojo (snukerio) biliardo stalą. Stalų danga „Milliken“ specialiai pagaminta būtent klubui „Entry“, ši danga naudojama pasauliniuose ir Europos biliardo čempionatuose.

Norintys išmokti profesionaliau žaisti biliardą, visada gali naudotis klubo trenerių paslaugomis. Jų gretose yra trys Europos biliardo federacijos trenerio sertifikatus turintys meistrai, taip pat vienintelis aukščiausią Lietuvoje kategoriją turintis biliardo treneris Tomas Brikmanis.

2004 metų vasarą „Entry“ klube, ruošiant pirmus biliardo trenerius Lietuvoje lankėsi Europos Biliardo Federacijos treneris Jorgen‘as Sandman‘as. Nevieną pasaulio pulo čempionatų prizininką išugdęs J.Sandmanas mūsų klube viešėjo dar du kartus vasaros stovyklose.

Taip pat „Entry“ svečiavosi ir klubo svečiams atliko parodomuosius triukus vienas garsiausių pasaulyje snukerio žaidėjų, publikos numylėtinis, Steve‘as Davis‘as.

Šiuo metu klubas „Entry“ jau turi per tūkstantį narių ir yra vienas iš Lietuvos pulo federacijos steigėjų. Visus klubo gyvavimo metus jame vyksta respublikinės varžybos – Lietuvos čempionatai bei Lietuvos reitinginės varžybos.

Biliardo klube „Entry“ 2011 metais įvyko Baltijos Pulo Lygos atidarymo ceremonija ir pirmosios varžybos.

Tapti „Entry“ klubo nariu – paprasta. Tereikia užpildyti anketą ir jūs jau pilnateisis klubo narys. Mokėti už narystę nereikia. Be to, treniruotis „Entry“ klubo nariai gali nemokamai, o žaidžiant jiems suteikiamos nuolaidos.

Išalkę ar ištroškę biliardo mėgėjai jėgas gali atgauti užsukę į „Entry“ barą, kuriame ras platų sveikų, nekaloringų ir šviežių salotų pasirinkimą, sočių sriubų ir karštųjų patiekalų, taip pat užkandžių prie alaus ar kito pamėgto gėrimo.

Įmonių kolektyvams ar draugų kompanijoms, neabejingiems biliardui ir norintiems paįvairinti laisvalaikį ar atšvęsti tam tikrą progą, siūlomi mokomieji-parodomieji vakarai, kuriuos praveda „Entry“ profesionalai, čia pat ruošiamas maistas ir gėrimai pagal kliento poreikius.

Visi norintys pasisemti geros nuotaikos, linksmai praleisti laiką draugų rate, paragauti naujų patiekalų bei gėrimų ir aktyviai praleisti laisvalaikį, kviečiami apsilankyti Kauno širdyje esančiame biliardo klube „Entry“.

Adresas: Kęstučio g. 71, Kaunas

Tel. pasiteiravimui, stalų/staliukų rezervavimui: +370 675 88856; +370 37 225430

El. paštas:info@entry.lt